Az izgalmas csatában elvesztett dobogós hely – a Belga Bajnokság 3. futamának összefoglalója

Jos Verstappen a Sezoensrally utolsó szakaszán esett ki a harmadik helyről, Niels Reynvoet pedig sorozatban második győzelmét aratta a…

Jos Verstappen a Belga Rally Bajnokság Sezoensrally nevű futamán a harmadik helyről esett ki az utolsó szakaszon, míg Niels Reynvoet sorozatban második győzelmét aratta. A versenyen összesen 80 nevező vett részt, akiknek 12 gyorsasági és 139.38 km versenytáv várt. A futam első szakaszát Reynvoet és D’alleine nyerte, de Maxime Potty és Herman is eredményesen szerepelt. Potty a második szakaszon az élre állt, de Reynvoet végül őrizte meg elsőségét, így harmadik helyen zárta Verstappen kiesése után. A következő futam a 60. Ypres Rally lesz június 21-22. között.