Sikerrel a csúcs felé: Simon Wagner harmadik győzelme az ausztriai versenyen

Simon Wagner nyerte az Osztrák Rally Bajnokság negyedik idei versenyét, így sorozatban harmadszor zárt az első helyen és magabiztosan…

Simon Wagner az Osztrák Rally Bajnokság negyedik idei versenyét nyerte meg, ezzel sorozatban harmadszor került az első helyre, és elindult az újabb bajnoki cím felé vezető úton. A König Murtal Rallyn az Eurosol Racing Team Hungary Skodájával versenyezve, már a második gyorsasági szakaszon az élre állt és végül 12,9 másodperccel megnyerte a versenyt. A pontversenyt 41 pontos előnnyel vezeti, így július közepén, a Weiz Rallyn már negyedik bajnoki címének bebiztosítása előtt áll. A hétvégi verseny harmadik helyét Simon Wagner testvére, Julian Hanna Ostlender navigálásával szerezte meg.