Nagy siker a magyar csapatnak az Alpok-Adria Kupa osztrák versenyén

Szombaton rendezték a Perger Mühlstein Rallyt, mely az Alpok-Adria Kupa idei hatodik versenye volt. Szabó Árpád és Papp Arnie pedig szép…

Szombaton rendezték a Perger Mühlstein Rallyt, mely az Alpok-Adria Kupa idei hatodik versenye volt. Szabó Árpád és Papp Arnie szép eredménnyel értek célba. Szabó Árpád és Papp Arnie egy Citroen C2 R2 Max-szal vett részt a versenyen, mely nyolc gyorsasági szakaszból állt, összesen 89.34 km versenytávval. Az Alpok-Adria Kupa hatodik versenyén 10 páros indult, ahol a magyar páros az abszolút és kategóriájuk negyedik helyét szerezte meg. Az Austrian Challenge sorozatot Simon Wagner és Siegfried Schwarz, egy Skoda Fabia RS Rally2-vel nyerték meg. Az Alpok-Adria Kupa következő versenye az olasz Piancavallo Rally lesz augusztus végén.