A címjavaslat: „Kyle Larson diadalmenetének újabb állomása Las Vegasban: Hendrick Racing történelmet írt

Napi hírek és érdekességek a NASCAR és az IndyCar világából. Minden az amerikai autósportról magyar nyelven.

Kyle Larson győzött a Las Vegas Motor Speedwayen megrendezett Pennzoil 400-on, mögötte Tyler Reddick végzett a második helyen. A versenyen Larson 0.441 másodperces előnnyel keresztelte át a célvonalat, ezzel pedig Huszonnegyedik főkategóriás győzelmét szerezte. William Byron és Daniel Suarez után Larson is biztosította helyét a rájátszásban. Larson általánosságban is jól szerepelt, a Hendrick Motorsportsnak hozta meg a 100. és 101. szakaszgyőzelmét. A Las Vegasban első helyen végező Larson összesen 181 kört vezetett 267-ből. Emellett fontos megjegyezni, hogy Bubba Wallace nehézségekkel küzdött azon a napon, miközben Derek Kraus debütált a versenysorozatban.