Ostberg ismét részt vesz az Európa-bajnokság versenyein

Mads Ostberg a tavalyi harmadik helyezés után idén is a Rally Európa-bajnokságon indul, mégpedig a Tagai Racing által felkészített…

Mads Ostberg idén is a Rally Európa-bajnokságon vesz részt a Tagai Racing által felkészített Citroen C3 Rally2-vel, miután tavaly a harmadik helyen végzett. Ostberg tavaly teljes szezont futott először az ERC-ben, sikerrel: nyert a Rally Hungaryn, második lett Portugáliában, harmadik Lettországban, és további három versenyen pontszerző volt. A norvég versenyző a 2023-as szezonban ismét a Tagai Racing csapatával és egy Citroen C3 Rally1-gyel áll rajthoz, a navigátori szerepet Patrik Barth fogja betölteni. Az idei ERC-szezon április 12-14. között kezdődik a veszprémi Rally Hungaryn, ahol lehetőség nyílik világszínvonalú rallyversenyzőkkel találkozni és a magyar versenyzőknek szurkolni. Ha szeretnél részt venni, szerezd be most a Rally Hungary jegyeidet elővételes áron a https://rallyhungary.com/jegyek/ oldalon.