Losonczy Levente az élmezőnyben zárta a TCR-szezont újabb győzelemmel

Másodszor nyert versenyt az idén a túraautós TCR Europe sorozatban, azaz a kategória Európa-bajnokságában Losonczy Levente.

Losonczy Levente másodszor nyert az idei évben a TCR Europe sorozatban, Brnóban a második futamon diadalmaskodott. A 21 éves magyar versenyző a pole pozícióból startolva nyerte meg a futamot, mögötte csapattársa, Ignacio Montenegro végzett másodikként. Losonczy először a 10. helyről rajtolt a vasárnapi futamon, de remek teljesítménnyel győzött. A göbdöcnél kipörgött egy kicsit, de visszakapaszkodott és hibátlan vezetéssel nyerte az első futamot. Az ALM Motorsport csapat több mint 100 pontos előnnyel vezeti a csapatok pontversenyét a TCR Europe sorozatban. Losonczy Levente a JAS Motorsport Driver Development Program részeként fejlődik, és októberben egy GT3-as Honda NSX autót tesztelhet majd.